بیانیه پایگاه بسیج طه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

بسیج فرهنگ و تفکری ماندگار و فراگیر در لایه‌های اجتماعی و سطوح اقشار مختلف جامعه بوده و با الهام از آموزه‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، هر کسی که خود را سرباز میدان‌های نیاز انقلاب و کشور بداند بسیجی است.بسیج، ماندگارترین یادگار معمار کبیر انقلاب است که در پنجم آذر سال ۵۸ با نفس خویش فرمان شکفتن آن را صادر نمود و تفکر بسیجی را نوای دلنشینی دانست که اگر در کشوری طنین‌انداز شود چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور می‌ماند.

بدون تردید دوراندیشی، هوشیاری و درایت بی‌نظیر حضرت امام خمینی(ره) در تأسیس آن نهاد مقدس و هدایت و تدابیر روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) اساسی‌ترین عامل خنثی‌سازی توطئه‌ها در مقابل انقلاب اسلامی بوده و حوادث سال‌های بعد، گواهی روشن بر درستی این تصمیم بوده است.

حافظه تاریخی ملت ایران گواهی می‌دهد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وبسیج، در انجام رسالت و ماموریت‌های خطیر و قانونی خود در نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای گران سنگ آن، از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در کنار سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های مسئول، به مدد برخورداری از نیروهای عظیم بسیج مردمی، همواره در پی حفظ و ارتقای امنیت ملی پایدار بوده و در مصاف با دشمنان با رشادت و تقدیم شهدای فراوان، تمامی هستی و آبروی خود را به میدان معامله با خداوند و ملت عزیز ایران آورده است.

اگر نبود تفکر بسیجی، آیا می‌توان متصور بود که بتوان با وجود شدیدترین تحریم‌ها و دشمنی‌های ظالمانه‌ دنیای استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار، در بالاترین قلل عرصه‌های علمی، جهادی، نظامی و سیاسی ایستاد؟

امروز که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، مدافعان حرم اهل بیت(ع) با همین تفکر بسیجی پرچمدار حراست از مرزهای اعتقادی ایران و دفاع از مسلمانان مظلوم شده‌اند.

پایگاه بسیج طه، ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان جان برکف بویژه همکاران بسیجی پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری، اعلام می‌کند در سایه آقا امام زمان (عج) و رهبری بزرگوار تا پای جان بر سر آرمان‌های امام و رهبری، ایستاده است.